Recenze

PATRICIE:

Dobrý den,

Váš kolagen je nejlepší na trhu už tím, že trpím kruhy pod očima, sice mám i výplň ale když beru kolagen pravidelně, tak ne jen že mám pleť šťavnatější, ale kruhy pod očima jsou méně vidět , hodně mi vyhovuje balení po sáčkách protože stačí vzít a hodit do kabelky a vypít kdy potřebuji.. chuť jahoda je asi nejlepší:) ale limetka je parádní v tom, že obsahuje zinek a biotin:) takže u vašeho kolagenu není žádné pochybení ho kupovat znovu a znovu, a děkuji i za vaši práci:) a že vše děláte s láskou:) od toho se odvíjí i krásná klinika a příjemné paní recepční :) s přáním hezkého dne Patricie

IVA T.:

Kolagen jsem si koupila už asi před půl rokem, ale nějak jsem pořád odkládala, kdy ho začnu pít, protože jiné kolageny, které jsem zkoušela, chutnaly hrozně. Po čase jsem ale začala řešit vypadávaní vlasů a vzpomněla jsem si, že mám právě tři krabičky kolagenu Bestée. Začala jsem ho pít asi před měsícem a půl. Chuť je mnohem lepší, než jsem čekala, a už teď vidím výsledky nejen na vlasech (jsou pevnější, dokonce mi rostou i malé bejby vlásky ), ale také v kloubech (zlepšila se mi bolest kolene u běhu, kterou už jsem brala za normální ).

MICHAELA V.:

Dobrý den, 

kolagen užívám již rok - jahodovou příchuť. Nyní jsem si objednala mango a pomeranč. A mají také výbornou chuť. Přidávám si nejčastěji ráno do džusu. Takže mám teď doma kombo všech příchutí, které střídám podle nálady a chuti:). Pleť mám nyní vyplejší, méně akné a na pohled hezčí. Nehty se mi netřepí jako dříve a jsou opravdu pevné. A co musím poznamenat je, že díky kolagenu jsem zpomalila tvorbu celulitidy. Najednou mi přijde, že není tak výrazná. Díky tomu, že je součástí kolagenu i vitamin C, tak mám pocit, že mám lepší imunitu. Nebývám skoro vůbec nemocná. Díky moc za lepší pocit každý den;).

LENKA H.: 50+

Dobrý den, 

kolagen Bestée s kyselinou hyaluronovou, se zinkem a biotinem beru 3. měsíc. Po zhruba prvních 14. 

dnech užívání jsem začala pozorovat první změny. Drobné vrásky, linie na obličeji se mi vyhladily a hlubší vrásky zmenšily. Pozoruji i zpevnění pleti, je hydratovanější, pigmentové skvrny už nemám tak výrazné. Co mě taky potěšilo, je vliv kolagenu na vlasy. Už mi tolik nepadají. A další pozitivní vliv je, že mě přestalo po letech pobolívat koleno. A jako bonus navíc je příjemná chuť. A co je důležité, jsem 50 +, takže kolagen má pozitivní vliv i na starší pleť a tělo:-) Ze všech kolagenů, které jsem kdy brala, tento jediný opravdu funguje. 

Zkrátka, kolagen Bestée můžu jen doporučit a půjdu do dalších balení.

LAURA:

V první řadě mě mile překvapila neodolatelna chuť ovoce...maracuju miluji,ale ne vždy jsou produkty s ní autentické,tento je opravdu vynikající, je to pro mě takový příjemný ranní drink. Slovy jednoho kamaráda- “ty teď nějak svítíš,” má pleť je viditelně projasněná.Měla jsem problémy s pravidelným lámáním nehtů, po pár týdnech užívání jsou však nehty znatelně pevnější. Pozoruji také snížení vypadávání vlasů a jejich viditelnou vitalitu. Když už něco užívám, tak očekávám opravdové účinky, které zde byly 100% naplněny, cena tak odpovídá kvalitě.

SANDRA M.:

Váš kolagen užívám pátý měsíc konkrétně limetka citrón na základě doporučení paní doktorky. Začala jsem užívat především kvůli dlouhodobému akné. Po zkoušení všeho možného jsem moc nedoufala, ale opravdu funguje! Akné se mi přestalo tvořit, pleť je celkově hydratovanější a mnohem jemnější. Předtím mastná ale zároveň suché místa, které se olupovaly. Ty úplně vymizely. Jizvičky po akné jsou po pěti měsících mnohem méně viditelné. Ale hlavně okolí si všímá, že mám krásnou pleť. 

Moc děkuji za Váš zázrak a určitě nepřestanu užívat.

P. DURČÁKOVÁ:

Pro krásný design jsem si tyto pralinky objednala,abych vyzkoušela jestli opravdu chutnají tak dobře, jak i vypadají a jestli má nějaké účinky.Objednala jsem si malé balení.Vzala jsem si jednu pralinky a ta chuť prostě neskutečná a dopadlo to tak,že jsem je snědla všechny. Upozorňují,že je na nich těžká závislost pro tu jedinečnou chuť s pocitem,že i budete má pleť krásná a budu zdravá.Objednala jsem si další balení a samozřejmě objednávám pořád, jelikož mi i krásně vlasy rostou, nehty a celkově se cítím tak dobře a mám i více energie a vydrží mi i déle botox v običeji a ve rtech kyselina hylauronová.Takze za mě pokud hledáte něco, po čem budete i krásné a i zdravou mlsku, tak jedině PRALINKY BESTÉE JEDINEČNÉ A BEZKONKURENČNÍ

IVANA A.:

Kolagen BESTEE mne zaujal, jak složením tak skvělými recenzemi uživatelek. 

Užívala jsem zatím dvě balení, jedno citron/limetka a pomeranč...
Kolagen má velmi příjemnou chuť, že se občas musím přemáhat, abych si nedala více než doporučenou denní dávku, výborně se rozpouští ve vodě. Výsledky se pomalu dostavují, rostou nové baby vlasy, konečky vlasů nejsou roztřepené, nehty jsou pevné i bez laku na nehty.
Vrásky kolem očí jsou mírnější i manžel mě začal podezírat, jestli jsem nebyla na nějakém estetickém zákroku, pleť opravdu vyhlazenější. 

Rozhodně doporučuji!

BARBARA M.:

Kolagen B.Esteé používám již druhým rokem. V minulosti jsem užívala již jiné kolageny různých značek. Oproti ostatním mohu vyzdvihnout, že tento od B.Esteé má za mne nejlepší chuť a nejde cítit po "rybině" s čím jsem měla u ostatních kolagenů největší problém. Oceňuji ovocné chutě, u mně vede mango a maracuja a také limeta se zinkem. Co je taky předností tohoto kolagenu je určitě fakt, že se dobře rozpouští, nezanechává hrudky. 

Postupem času jsem u sebe začala pozorovat zlepšení kvality vlasů, mám velký nárust tzv."baby vlasů" a také mi mnohem rychleji rostou nehty. 

Co se týče pleti, je pevnější a myslím si, že díky základu, který mám díky pravidelné konzumaci kolagenu mi mnohém déle vydrží estetické a kosmetické procedůry. Nemusím je tak často opakovat. 

Kolagen začala užívat na mé doporučení i moje maminka (60 let) a je také velmi spokojená. Pleť je opravdu pevnější. 

 

B.esteé kolagen jsem doporučila i kamarádkám.

KATKA I.:

Kolagen firmy Bestee používám pravidelně již 2 roky a jsem velmi spokojená.Moje pleť je hydratovaná, účinek antiaging výplní vydrží déle, ztratily se některé drobné vrásky a moje kadeřnice si stěžuje, že má víc práce, protože jsou moje vlasy hustší a kvalitnější. Výběr příchutí je dostatečný, cena přijatelná. Doporučuji.

EVA T.:

Kolagen používám zatím jen 6 týdnů, ale už teď můžu říct, že mám jemnější a více hydratovanou pleť, pokud se na ní objeví akné, tak se i rychleji hojí. Nehty mám o něco pevnější a netřepí se, takže za mě jsou i po krátké době užívání vidět výsledky, zůstávám mu věrná :-)

JANA S.:

Kolagen Beste užívám již rok a půl a jsem velice spokojena ! Na Vánoce vždy dostanu sadu 3 ks a mám ohromnou radost ! Kolagen je velmi chutný a když zapomenu na denní dávku tak jsem s toho hned na nervy a okamžitě doplňuji ! sáček mam vždy v autě , v práci balení a doma také balení .