O nás

O nás

Kolagen B.Estée obsahuje nejefektivnější množství prémiového rybího kolagenu typu I, II a III, který jako jediný umí dodat tělu všechny potřebné typy kolagenů, které je třeba s přibývajícím věkem doplňovat.  Kolagen typu I pro dokonalou pleť, nehty, vlasy, kolagen typu II pro vitalitu chrupavek a těla, kolagen typu III pro zdravé cévy, pokožku, vlasy a nehty. Jako první produkt na českém trhu obsahuje bezkonkurenční množství kvalitní kyseliny hyaluronové (100 mg) pro dokonalou hydrataci a extrémně rychlé omlazení.  B.Estée kolagen je obohacen také o vysoké množství vitamínu C, který zabezpečí 100% vstřebání účinných látek, a navíc podpoří imunitní systém.


Za zrodem well being a kosmetické značky B. ESTÉE stojí MUDr. Jana Bastien Šimurdová,  alias @doktorkajanka , renomovaná estetická lékařka, uznávaná specialistka na omlazení pleti a anti-aging terapie. Ve své praxi na klinice www.besteeclinic.cz  se zaměřuje na optimální řešení projevů stárnutí a také jejich prevenci. 

-----------------------------------------

Myšlenka na vytvoření vlastních produktů pro výrazné omlazení a zkrášlení vzešla z odborného výzkumu a dlouholeté praxe paní doktorky. S využitím vlastních poznatků o regeneračních schopnostech těla a pečlivým studiem procesu stárnutí buněk vyvinula společně s týmem B.Estée cosmetics jedinečný, velmi účinný kolagenový nápoj té nejvyšší možné kvality. 

 

 

Každý klient, který mě navštíví na klinice, chce udělat pro sebe to nejlepší.
Vrátit obličej, pokožku, vizáž tam, kde byly kdysi. Zpomalit proces stárnutí.
Omládnout. Od tohoto momentu je to spolupráce.
Klienti o sebe pečují doma a já o ně cílenou terapií v ordinaci.
Měníme způsob péče o pleť, od kosmetiky až po výživové doplňky a životní styl,
za ty nejefektivnější a tělu nejpřijatelnější, protože většinou krém již prostě nestačí.“

A tak s využitím odborných poznatků o vlastních regeneračních schopnostech těla a studiem procesu stárnutí buněk,  pracovala MUDr. Jana Bastien Šimurdová na dokonalém složení prvního efektivního kolagenového nápoje s revolučními účinky v té nejvyšší možné kvalitě. 

Na aktuálním trhu jsou i dobré přípravky, ale obsah účinných látek ve složení není dostatečný. Aby klienti dosahovali perfektních výsledků, měli by užívat 3-5 produktů najednou, jen aby pokryli nároky těla. A to je mnoho. Naše kolageny B.Estée obsahují všechny potřebné ingredience v té nejvyšší kvalitě, jsou tak naprostou špičkou v segmentu mořských kolagenů.

Když si nejzákladnější stavební látky buněk budete doplňovat pravidelně u sebe doma
formou chutného kolagenového nápoje, výsledky omlazení na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Staňte se společně s námi experty na krásu, dlouhověkost a svěžest.
Těším se na každou proměnu s B. Estēe kolagenem a naši další kosmetickou řadou."

 

publicita_web_a_soc_site