Napsali o nás

Napsali o nás

OCENĚNÍ WINNER OF THE YEAR

V roce 2022 jsme se stali vítězi v nezávislých testech společnosti COMBO CZ/SK v kategorii složení, účinnost a design. Tím jsme se stali lídry na českém a slovenském trhu.

Napsali o nás

OCENĚNÍ OBJEV ROKU 2022

Kolagen B.ESTĒE získal titul OBJEV ROKU v Pro-Aging Beauty Awards prestižního časopisu HARPERS BAZAAR! Prosadit se v silné konkurenci omlazovacích přípravků si žádá výjimečné vlastnosti. Děkujeme @harpersbazaarcz za toto skvělé ocenění výjimečné kvality a vlastností kolagenu B.ESTĒE! Moc si toho vážíme!

Napsali o nás

OCENĚNÍ LUXURY AWARDS 2022

Získali jsme prestižní ocenění LUXURY BEAUTY AWARDS 2022, ve kterém zazářil také náš kolagen B.ESTĒE! Děkujeme za toto skvělé ocenění @luxury_cz!  Moc nás těší!

Napsali o nás

Harper's Bazaar

Říjnové PRO-AGE vydání časopisu HARPERS BAZAAR oslavuje krásu v každém věku. Je nabité beauty tipy, rituály a kosmetickými vychytávkami. Nejlepší kolagen na trhu - B.ESTĒE tam proto nemůže chybět????

Napsali o nás

ELLE

Listopadové vydání časopisu ELLE je jako vždy plné inspirace a tipů na nejnovější trendy v módě i kosmetice. Vše, bez všeho se na podzim neobejdete najdete zde! Kolagen B.ESTĒE je součástí rubriky Beauty Novinky, což nás moc těší.

Napsali o nás

MARIANNE

Listopadové vydání časopisu MARIANNE je jako vždy nabité skvělými články a novinkami ze světa módy a krásy! Kolagen B.ESTĒE se stal hvězdou listopadových kosmetických novinek, což nás moc těší a velmi děkujeme! ???? @mariannemagazine

Napsali o nás

DOLCEVITA

Prosincové vydání časopisu Dolce Vita je malou oslavou toho nejlepšího, co se za uplynulý rok urodilo v české architektuře, designu, kosmetice a módě. Moc nás těší, že v tomto svátečním čísle najdete také náš kolagen B.ESTĒE, coby skvělý typ na vánoční dárek, děkujeme! @dolcevitacz

Napsali o nás

LUXURY

Časopis LUXURY GUIDE definuje luxus a oslovuje tu nejnáročnější klientelu. Prosincové vydání přináší to úplně nejlepší ze světa módy, krásy a životního stylu. Navíc zde najdete i prestižní LUXURY BEAUTY AWARDS 2022, ve kterých zazářil také náš kolagen B.ESTĒE! Děkujeme za toto skvělé ocenění @luxury_cz!  Moc nás těší!