Klientky

Zkušenosti našich klientek

GRAFIČKA SILVIE: 30+

Kolagen Bestée se stal mým každodenním parťákem do nepohody pro mou pleť. Díky jeho lahodné chuti se pokaždé těším až si jej vychutnám, protože má dehydrovaná pleť dostává v mé každodenní práci před počítačem v klimatizované kanceláři zabrat. Už po měsíci jeho užívání jsem viděla, že má pleť je o poznání vitálnější a rozhodně nepůsobí mdle a suše je krásně svěží a pružná :) Určitě budu v užívání pokračovat a radovat se z pozitivních výsledků, už teď jsem z něj nadšená a těším se opět na můj ranní rituál s Bestée :-) 

MUDr. MONIKA MANDERLOVÁ 28+

Kolagen Bestée je svým složením naprosto unikátní. Kombinuje v sobě nejen vysokou denní dávku purifikovaného rybího kolagenu typu I-III té nejvyšší kvality, ale i 1000 mg Vitaminu C, nezbytného pro jeho tvorbu a správnou funkci. Rovněž oceňuji vysoký obsah kyseliny hyaluronové, díky čemu představuje komplexní doplněk stravy, podporující nejen kvalitu pokožky, vlasů a nehtů, ale i celkové zdraví, imunitu a vitalitu těla.   Nejčastěji ve své praxi doporučuji suplementaci kolagenu klientům se suchou, mdlou, povadlou pletí a zhoršenou kvalitou vlasů, často v kombinaci s jejich zvýšeným vypadáváním, jako doplňkovou starostlivost. Považuji ho za  vhodnou součást celkového plánu péče také u klientů, kteří podstoupí omlazující, nebo zkrášlující zákroky spojené s aplikacemi výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Právě díky svému složení navrženému estetickým specialistou, totiž přispívá k dlouhodobějším výsledkům.  

Zkušenosti našich klientek
Zkušenosti našich klientek

TRENÉRKA HANKA: 30+

Ve svém zaměstnání fitness trenér a závodnice bikiny fitness vystavuji svou pleť vysušení a  nadměrné zátěži. Moje tvář vypadala výrazně starší. Zkusila jsem mnoho krému a různých  kolagenových přípravku, ale nic nesplnilo moje očekávání. Dokud jsem nevyzkoušela Bestée. Už po pár použití má pleť vypadá úžasně. Cítím se mladá a krásná.. 

PODNIKATELKA LENKA 50+

Už mi není 4O a už ani 50 . Ptáte se,  jak to dělám? Každý den nezapomenu vypit sáček COLLAGENU BESTEÉ, skvělý na všechno a ta nová příchuť lime-lemon, ta je skvělá a hned mam dárek pro příbuzné. 

Zkušenosti našich klientek
Zkušenosti našich klientek

TĚHULKA KATKA: 30+

Po prvním těhotenství jsem pociťovala změny na svém těle. Kůže na těle i na obličej byla jiná, taková unavená a dehydratovaná. Objevila se i celulitida. Také moje vlasy, které se výrazně zlepšily přes těhotenství opět začaly padat a lámat se. Cítila jsem se celkově unavená . Kamarádka mi doporučila beauty drink Bestée. Změny na sebe nenechali dlouho čekat. Dnes jsem těhotná druhýkrát a používám tenhle drink jako prevenci, protože už vím, jak to mému tělu prospívá...