BOOM collagen mask alias BOOMbastická maska

Zázračná maska, která nahradí všechny masky u vás doma

Když nakupujete v drogerii masku, před regálem stojíte i 30 minut. Výběr té jediné “hrdinky” stojí hodně čtení a přemýšlení, která je ta pravá a která splní alespoň tedy něco, co potřebuji. Hydratační nebo ta více na akné, ta více na pigmenty nebo prostě ta zkrášlující? 

To stejné doma před zrcadlem. Když máme svoji hodinku krásy a máme chuť o sebe pečovat., znovu přichází dilema! Kterou z masek dnes použít? Kterou odložit na příští týden? Co udělat, když mě čeká rande nebo pracovní večírek a potřebuji prostě všechno?

Proč nemít všechno najednou?

Přinášíme vám NOVINKU na českém trhu, která nemá obdoby.

BOOM COLLAGEN MASK


Maska, která pokryje všechny vaše nároky i nároky pleti.
Už stačilo vybírání, který efekt si dopřeji dnes a který příští týden. Dopřejte si všechny efekty a výsledky hned!

Už stačilo mít doma 300 produktů, když stačí koupit jen jeden. Strategie ALL IN ONE   “všechno v jednom” skutečně funguje a vy ji můžete mít doma.

Na revolučním složení pracovala expertka na krásu, estetická lékařka, Mudr. Jana Šimurdová a obsah účinných látek je prostě BOOM!

“Ve své praxi potřebuji, aby klienti měli možnost pro sebe udělat víc. Doporučovat jim tenhle krém a tenhle produkt a tenhle efekt je opravdu na seznam. Chtěla jsem něco jednoduchého a dostupnějšího. Masku, která bude tak účinná jak léčivo a dostupná bez receptu. Něco, co doporučím mladé žene, kterou trápí suchá pleť, ale taky sem tam akné.  A taky ženám 40+, které chtějí omladit hned, ale řeší např. i pigmentace.

BOOM collagen mask je přesně ten produkt. Jsem z něj nadšená!”
(MUDr. Jana Šimurdová)

 

naBOOMbený efekt

 

  • má anti-agingový účinek, působí proti vráskám a jemným linkám

 

  • bojuje proti ztrátě elasticity pleti a striím

 

  • zmírňuje známky únavy, pokožce okamžitě dodává svěží a odpočatý vzhled

 

  • hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje

 

  • celkově zkrášluje vzhled pleti, osvěžuje a rozjasňuje

 

  • redukuje pigmentové skvrny

Účinné látky

Mořský kolagen: zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, poskytuje intenzivní hydrataci a zlepšuje texturu pleti. Redukuje vrásky, napomáhá zpevnit pleť a dodává jí elasticitu a jas.

Vitamin A: Silný antioxidant, který regeneruje kožní buňky, produkuje větší množství kolagenu. Vyhlazuje vrásky a především efektivně bojuje proti akné. Redukce akné. Protizánětlivý účinek.

Vitamin C: Má prokazatelné účinky pro redukci melaninu. Zmírňuje hyperpigmentace = redukce pigmentových skvrn. Redukuje zánět a začervenání = uklidňuje pokožku. Podporuje produkci kolagenu v pokožce. 

Vitamin E: Působí na stresovanou a unavenou pleť, kterou bezprostředně po nanesení zjemní a oživí. Prevence popraskání bradavek a vzniku strií, a to zejména v těhotenství. Má velmi výrazný hydratační efekt, takže přemění suchou až šupinatou pokožku na vláčnou a jemnou.

BOOM collagen mask obsahuje v balení 5 masek

Sáček s maskou si rozmíchejte s vodou na jemnou kaši a naneste na obličej, dekolt nebo klidně i na hýždě. Nechte působit 15 minut a umyjte vodou. Pleť bude jemná, hladká, hydratovaná, omlazená a připravená čelit dalším nástrahám. Doporučujeme použít masku jednou za 3 týdny.